Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 • serdardasdemir.com isimli bu blog sitesi M. Serdar DAŞDEMİR’e aittir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan taahhüt etmiş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

İÇERİK

 • serdardasdemir.com’da yer alan içerikler (alıntılar ve kaynak gösterilen bilgiler hariç) M. Serdar DAŞDEMİR tarafından oluşturulmuştur ve har hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altında ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir. Ücretli içerikler izinsiz kayıt edilemez, kopyalanamaz ve sitenizde referans vererek paylaşılamaz. Ücretli içeriklerin ihlali durumunda ve tespit edilmesi halinde yasal işlem başlatılacaktır.
  –> Bu yazı https://serdardasdemir.com’dan alınmıştır.
  –> Kaynak: https://serdardasdemir.com
  Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. İlgili kanuna buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

serdardasdemir.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

 • serdardasdemir.com’a gönderilen yorumlar bir onay mekanizması ile onaylanmaktadır. Fakat yayınlanan yorumlar için hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yorumu yazan kullanıcıya aittir.
 • Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve serdardasdemir.com’un genel yorum kurallarına uygun olmalıdır.

ETİK KURALLAR

 • serdardasdemir.com’da yayınlanan tüm içerikler, etik hacker kurallarına uygun olarak siber güvenlik farkındalığınızı ve bilgi birikiminizi artırmak, şirketlerin ofansif ve defansif siber güvenlik uzmanlarına bilgi paylaşımı yaparak destek olmak için okurları ile paylaşılmaktadır. serdardasdemir.com’da yayınlanan tüm içerikleri kullanarak üçüncü şahıslara verilebilecek olan tüm zararlardan kişiler sorumludur, serdardasdemir.com ve M. Serdar DAŞDEMİR hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

İLETİŞİM

 • serdardasdemir.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. serdardasdemir.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu